top of page

Peldēšanas apmācības bērniem un zīdaiņiem

 

 

Sveicināti Laimes lāča bērnu un zīdaiņu peldēšanas skolā! Baseins bērniem līdz 7 gadu vecumam.

Esam baseins Rīgā, Juglā. Specializējamies bērnu peldēšanas apmācībā, vecumā no pašiem mazākajiem (2 mēnešus veci zīdaiņi) līdz 7 gadu vecumam.

Seko mums Instagram un TikTok, viss pats interesantākais būs tur:

https://www.instagram.com/laimeslacis.lv/

https://www.tiktok.com/@laimeslacis.lv

Neliels video ieskats par to, ko mēs darām:

Mūsu priekšrocības: 

   - Siltākais baseins pilsētā - 33°C 

Tagad iekapāšana baseinā sagadās jums un jūsu bērnam tikai pozitīvas emocijas;

   - Kopā ar bērnu ūdenī var būt abi vecāki bez papildus maksas

   - Efektīvas un interaktīvas apmācības metodes

Mūsu vecākais treneris ir izgājis apmācību pie labākajiem pasaules speciālistiem no ASV, Austrālijas, Krievijas, Zviedrijas un Lielbritānijas;

   - Unisex ģērbtuves

Vairs nav jādomā, kurā ģērbtuvē iet tēvam ar meitu vai mammai ar dēlu;

   - Nelielas grupiņas un daudz individuālas trenera uzmanības

Kāpēc izvēlēties nodarbības kopā ar vecāku?

Mēs vienmēr iesakām izvēlēties nodarbības kopā ar vecākiem, jo tas ir: 

    - fantastisks kopā būšanas prieks, lieliska iespēja jautri un interesanti pavadīt laiku kopā ar savu bērnu, atbalstīt viņu un labāk iepazīt vienam otru;

    - šādā formātā bērns saņem daudz individuālas uzmanības un atbalsta visas nodarbības garumā​;

    - tas ir droši;

    - vecāks saņem vērtīgas zināšanas un prasmes, kā bērnam iemācīt peldēt, uzzina, kādas ir izplatītākās kļūdas. Visas šīs zināšanas vēlāk ir iespējams pielietot, peldot kopā ar bērnu citos baseinos vai pludmalēs.

Kāpēc nodarbības neliela grupā ir labākas par individuālam nodarbībām?

   - Kopā ir jautrāk!

   - Bērni var ņemt piemēru no citiem bērniem un līdz ar to ātrāk mācīties;

Cik bieži vēlams apmeklēt zīdaiņu peldināšanas vai bērnu pēldētapmācības nodarbības?

Optimālais rezultāts tiek sasniegts, apmeklējot nodarbības 2 reizes nedēļā

Ko darīt, ja apmeklēt nodarbības 2 reizes nedēļā ir pārāk dārgi mūsu ģimenei, vai vienkārši nepietiek laika?

Tādā gadījumā var nākt 1 reizi nedēļā, bet mājās cītīgi jāpilda mājasdarbi (mūsu nodarbībās visi bērni saņem mājasdarbus, kurus var izpildīt mājas apstākļos, bez baseina). Ka arī var atkārtot apgūtos vingrinājumos, peldoties upē, ezeros, spa baseinos utml.

​Kāpēc peldēšana ir pats labākais pulciņš bērnam pirmsskolas vecumā?

   - Peldētprasme ir prasme uz visu mūžu;

   - Peldot mēs sportojam un rūdāmies, un pēc tam labāk guļam, labāk ēdam un mazāk slimojam;

   - Lielākajai daļai bērnu ļoti patīk būt ūdenī, nirt un spēlēties;

   - Peldēšana der visa vecuma bērniem (jau no aptuveni 2 mēnešiem); 

   - Peldēšana attīsta bērna domāšanu un raksturu, socializē; 

Mūsu lielais mērķis ir iemācīt katram bērnam patstāvīgi nopeldēt 1 kilometru (!!!) garu distanci. Jaunākajam bērnam, kurš ir sasniedzis šo mērķi, bija tikai 4 gadi, bet vidējais vecums, kādā bērni sasniedz šo rezultātu, ir 8 gadi.

Peldēšana bērniem nodrošina virkni ieguvumu, palīdzot viņiem veiksmīgi augt un attīstīties. Mūsu peldēšanas skoliņa var būt īstā vieta, kur Jūsu atvase patīkami un lietderīgi pavadīs laiku, apgūstot peldēšanu.

 

Pavadot laiku ūdenī kopā ar vecākiem, mazie ķipari izbaudīs jaunu pasauli un sajūtas, vienlaikus atrodoties drošā vidē. Baseins bērniem ļaus pakāpeniski pierast pie ūdens jau agrā bērnībā, ļaujot vēlāk justies droši un pārliecinoši arī atklātos ūdeņos.

           

Svarīgākie ieguvumi, kurus sniedz peldēšanas nodarbības bērniem

 • Ieguvumi bērna veselībai – bērnu peldēšanas apmācība nodrošina augošam organismam nepieciešamo kardiovaskulāro treniņu, kā rezultātā uzlabojas sirds un plaušu darbība, paaugstinās izturība un spēks. Tāpat peldēšanas apmācība bērniem uzlabo ķermeņa elastību un līdzsvaru, kā arī mazina liekā svara veidošanās risku.

 • Socializēšanās prasmju uzlabošana – baseini bērniem piedāvā drošu un atbilstoši iekārtotu vidi, kurā attīstīt dzīvē īpaši nepieciešamās sociālās prasmes.

 • Izpratne par drošību, esot ūdenī – peldēšanas nodarbības bērniem tiek organizētas tā, lai mūsu zinošie treneri varētu veltīt pietiekami daudz uzmanības katram audzēknim, palīdzot iemācīties peldēt pareizi, kā arī palīdzot gūt izpratni par to, kā parūpēties par savu drošību ūdenī.

 • Ieguvums ne tikai ķermenim, bet arī prātam – peldēšana bērniem palīdz attīstīt saikni starp viņu prātu un ķermeni, kā rezultātā pozitīvi tiek ietekmēta viņu smadzeņu attīstība un inteliģences veidošanās.

 • Spēja vieglāk tikt galā ar stresu – pateicoties tam, ka peldēšanas apmācība bērniem paaugstina smadzenēs endorfīnu līmeni, viņiem uzlabojas garastāvoklis, kā arī ir vieglāk tikt galā ar stresu.

 • Pašpārliecinātības attīstīšana – sākumā var gadīties, ka mazie ķipari jutīsies nedroši vai baidīsies no ūdens, taču peldēšana bērniem ļauj pakāpeniski pārvarēt bailes un attīstīt pārliecību un paaugstināt pašvērtējumu.

 

Zīdaiņu peldināšana: kādēļ to vērts izmēģināt?

Zīdaiņu peldināšana un pieradināšana pie ūdens ne tikai stiprina saikni starp vecākiem un bērnu, bet arī izceļas ar citām vērtīgām priekšrocībām, tajā skaitā:

 • Uzlabojas kognitīvā funkcija – rociņu un kājiņu kustināšana ūdenī rada mazajiem ķipariem jaunas sajūtas, vienlaikus arī nodrošinot unikālu socializēšanās pieredzi;

 • Uzlabojas pielāgošanās jaunām situācijām – peldēšana mazuļiem no agrīna vecuma attīsta pārliecību, ļaujot vieglāk adaptēties nepazīstamām situācijām un apstākļiem;

 • Veicina koordināciju un līdzsvaru – peldēšana zīdaiņiem palīdz veiksmīgi attīstīties, uzlabojot viņu ķermeņa funkcijas arī ārpus baseina.

 • Uzlabojas miegs – kā zināms, kvalitatīvs miegs ir īpaši svarīgs mazuļu attīstībai, tādēļ peldēšanas nodarbības zīdaiņiem ļauj iepazīt savu ķermeni, kā arī veikt fiziskas aktivitātes, kas vēlāk ļauj saldi gulēt. Tas pats attiecas arī uz apetītes uzlabošanos pēc peldēšanas nodarbībām.

Cenas:​

Peldētapmācība kopā ar pieaugušo bērniem no 2 mēnešiem līdz 7 gadiem:

 • 1х - 20€

Abonementi:

 • 4х - 70€ (1x - 17.50€)

 • 10х - 150€ (1x - 15€)

Abonementa derīguma termiņš - 1 gads.

Akcija - atved draugu un saņem vienu nodarbību bezmaksas!

Pieteikšanās un papildus informācija pa tālruni 22827843 

(vēlams rakstīt whatsapā, bet, ja pavisam negribas rakstīt, var arī zvanīt)

📍Kā mūs atrast?

bottom of page